BicsCAD – alternatywa dla AutoCad?

BricsCAD to program stworzony dla inżynierów, architektów, projektantów, i grupy, na której będziemy się skupiać – geodetów. Napisany z myślą o osobach, w przypadku których AutoCAD nie spełnił oczekiwań lub chciałyby coś zmienić w swojej pracy. BricsCAD to połączenie wysokiej jakości, prostoty użytkowania oraz stosunkowo niskiej ceny. Wbudowany system do przechowywania danych i plików pozwala na porównywanie różnych projektów ze sobą oraz zapisywanie i otwieranie ich z różnych formatów. BricsCAD to program, za który zapłacisz raz i zostanie on z Tobą na wieczność!

Do czego służy BricsCAD?

Dzięki oprogramowaniu BricsCAD, które posiada szereg funkcji wykorzystywanych w wielu branżach, możemy przede wszystkim przygotowywać rysunki detali i schematów, które znacznie ułatwią pracę. Tworzenie projektów koncepcyjnych nie sprawi problemu, BricsCAD pozwoli porównać ze sobą wszystkie rysunki, bez potrzeby zapisywania ich w formatach możliwych do otwieranych przez system operacyjny komputera. BricsCAD świetnie odegra swoją rolę w pierwszych poziomach edukacji, Jest świetnym wprowadzeniem do geodezyjnego i inżynierskiego świata, dzięki niezwykle prostej obsłudze nawet tych  najbardziej zaawansowanych funkcji.

Czemu BricsCAD?

BricsCAD wyróżnia się na tle innych programów ze względu na swoją subskrypcję, za którą płacimy raz i nie musimy się więcej martwić żadną płatnością. BricsCAD zawiera w sobie eksplorator rysunków, co pozwala zachować większą kontrolę nad każdym rysunkiem. Zaletą BricsCAD jest również łatwa integracja z innymi oprogramowaniami, każdym systemem operacyjnym oraz wydajne właściwości. BricsCAD nie ma wymagań sprzętowych równych komputerom NASA oraz aby z niego korzystać, nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie.

BricsCAD

BricsCAD do użytkowania nie wymaga żadnych większy kwalifikacji. Użytkowanie go jest bardzo intuicyjnie, a wszystkie funkcje opisane prostym językiem dla geodetów, inżynierów architektów i wielu innych. BricsCAD wbudowane ma wszystkie funkcjonalności CAD znane na całym świecie oraz wspiera LISP. W praktyce oznacza to, że każdy użytkownik programu może tworzyć własne makra. W sieci istnieje łatwodostępne są darmowe LISP’y, które bezproblemowo można wgrać do oprogramowania BricsCAD.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *