Naklejki dla dzieci na ścianę – nowy hit?

Nowy rodzaj zabawy, jakim jest oklejanie ścian przez dzieci, staje się coraz bardziej popularny, dlatego coraz więcej rodziców decyduje się na zakup naklejek i podarowania ich dziecku. Dla niektórych na początku ten pomysł może wydawać się dziwny, jednak warto chociaż spróbować, ponieważ naklejki dostępne są w przystępnych cenach – można je także kupować osobno i w zestawach.

Różne ciekawe motywy dekoracyjne dają możliwość stworzenia dowolnej kompozycji. Wszystko dlatego, że poszczególne elementy kompletu można łączyć ze sobą w jakikolwiek sposób. Możesz wybierać spośród całej gamy naklejek: świecących, z imionami, z różnymi wyrazami lub miarkami wzrostu.

Szeroki wybór i zabawa dla całej rodziny

Producenci naklejek oferują wybór naklejek z różnych kategorii, a w dodatku są one wycinane po obrysie. Naklejki umożliwiają stworzenie autorskiej, oryginalnej aranżacji, którą dziecko może rozplanować samodzielnie, a Ty możesz mu w tym pomóc.

Mało tego, w wyklejanie pokoju dziecięcego, salonu czy kuchni można zaangażować całą rodzinę. Z pewnością takie aktywność służy zacieśnieniu więzi, zapewniając tym samym wspaniałą zabawę, rozwój intelektualny i manualny.

Naklejki na ścianę dla dzieci na prezent

Jeśli myślisz o oryginalnym prezencie dla swojego dziecka lub innego brzdąca, naklejki na ścianę to świetny pomysł. Obdarowany solenizant może przyozdobić swój pokój, dodać mu uroku i dziecięcej radości.

Takie naklejki świetnie nadadzą się także do przedszkola, na świetlicę czy w każde inne miejsce, gdzie przebywają dzieci. Stickery pozwolą dzieciom uwolnić kreatywność, lecz to nie ich jedyna funkcja. Planując większe „dzieło” na ścianie, dzieci uczą się współpracować i działać w grupie.

Naklejki na ścianę dla dzieci – jaki motyw wybrać?

Naklejki na ścianę to dekoracje, dzięki którym można szybko odmienić wnętrze pokoju dziecięcego. Jednak jaki motyw przewodni wybrać, aby nasza pociecha była zadowolona, a zarazem, aby pokój wyglądał estetycznie? Pamiętaj, że pokój dziecięcy to strefa bezpieczeństwa Twojego maluszka i to on/ona ma się w nim czuć dobrze.

Co ważne, naklejki ścienne można dopasować zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Na rynku znajdziesz ciekawe projekty, które są idealne dla różnych grup wiekowych – dla starszych i młodszych dzieci.

Nawet najmniejszy człowiek ma swoje zdanie i gust. To, co podoba się jednemu dziecku, niekoniecznie będzie się podobać drugiemu. Dokonując zakupu naklejek na ścianę, można skorzystać z popularnych motywów. Należą do nich:

  • różnokolorowe kwiatki, baloniki, kształty geometryczne,
  • motywy edukacyjne (np. mapy, literki, cyferki),
  • krajobrazy (np. góry, morze, niebo),
  • motywy zwierzęce (np. pieski, kotki, ptaszki, krówki).

To od Twojej decyzji i kreatywności Twojej pociechy zależy, czy zdecydujesz się na jedną z tych kategorii, a może postawicie na eksperymentowanie i będziecie łączyć różnego rodzaju stickery?

Nie zwlekaj, zamów naklejki na ścianę dla dzieci już dziś i pozwól uwolnić artystyczny potencjał Twojej pociechy!

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *