Dlaczego warto wybrać air taxi?

Nieustannie się przemieszczasz i potrzebujesz zrobić to szybko? Spieszysz się na ważne spotkanie? A może po prostu chcesz poczuć się luksusowo i wybrać się na niebiańską wycieczkę swoich marzeń? Skorzystaj z air taxi i poczuj korzyści płynące z latania.

Czym jest air taxi?

Air taxi to podniebny środek lokomocji, dzięki któremu dotrzesz wszędzie tam, gdzie tylko zapragniesz. Za jedną z najpopularniejszych powietrznych taksówek uważa się śmigłowiec Robinson R44 Raven II. Jest to najbezpieczniejszy helikopter na świecie, zapewniający jednocześnie komfort w trakcie podróży, jak i niezapomniane widoki, a wchodzące w skład wyposażenia wygłuszające słuchawki, zapewnią Ci ciszę podczas lotu.

Air taxi – zalety

Air taxi pozwala odbyć nie tylko bezpieczną, ale i szybką podróż, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu. Od teraz czekanie w korkach i niepotrzebny stres staną się zaledwie niemiłym wspomnieniem z przeszłości. Kolejnym atutem powietrznej taksówki jest jej dostępność, gdyż loty realizowane są całodobowo, wiec niezależnie od pory dnia, jaką wybierzesz, air taxi zabierze Cię w upragnione miejsce.

Wybierając się w podróż, warto skorzystać z usług firmy Wekter Helicopters, ponieważ gwarantuje ubezpieczenie każdemu z pasażerów znajdujących się na pokładzie air taxi i jest przygotowana na wyjątkowe sytuacje. Jeżeli, helikopter nie jest w stanie dolecieć pod wskazany adres, ze względu na brak wystarczającej powierzchni do lądowania, to Wekter Helicopters oferuje możliwość zorganizowania transportu na miejsce, z którego śmigłowiec rozpocznie swój lot.

Kiedy warto skorzystać z air taxi?

Zawsze warto skorzystać z air taxi, ale zdarzają się szczególne sytuacje i wtedy podróż powietrzna staje się wybawieniem. Wybranie air taxi może okazać się konieczne, jeśli zajdzie nagła potrzeba dostania się z punktu A do punktu B, a pociągi i autobusy nie kursują w danych godzinach we wskazanym przez nas kierunku.

Dlatego Wekter Helicopters w swojej ofercie posiada loty biznesowe z szybką możliwością realizacji podróży. Pełnią one ważną rolę w wyjazdach służbowych. Dodatkowo sprawią, że poczujesz się bardziej prestiżowo. Jeżeli interesują Cię piękne widoki, które możesz podziwiać z lotu ptaka, to z całą pewnością loty widokowe przypadną Ci do gustu. Realizowane są z heliportów – malowniczych miejsc, w których możesz wypocząć z całą rodziną. Wtedy zyskujesz możliwość wzięcia udziału w zaplanowanej wycieczce i nie musisz martwić się wyszukiwaniem pięknych widoków. Drugą z opcji jest możliwość samodzielnego opracowania planu podróży widokowej.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zarejestrowanie firmy w BDO
Rejestracja firmy w BDO jest procesem, który może być trudny i czasochłonny. Aby ułatwić Ci ten...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *